• Odwiedziło nas: 207526

Jesteś tutaj:Start / Klub Szkół UNICEF

Klub Szkół UNICEF

Kiermasz świątecznych wypieków na rzecz akcji "Spraw aby dzieci z Syrii przetrwały zimę"

Wyobraź sobie, że budząc się każdego dnia nie masz pewności czy cały Twój świat nie runie w gruzach? Przerażające, prawda? A tak wygląda właśnie obraz wojny. Z pewnością nie jest to miejsce dla dzieci. Strach, głód, niepewność… Te odczucia towarzyszą każdego dnia dzieciom żyjącym w Syrii. Niestety ich sytuacja może się pogorszyć, gdyż zbliża się zima. Pozbawione domów, ciepłych ubrań i opieki mogą nie przetrwać tego czasu. Ich los jest w naszych rękach. Przyłącz się do akcji UNICEF i spraw, aby dzieci w Syrii przetrwały zimę!

Regulamin Akcji - Pomóż dzieciom z Syrii przetrwać zimę

Jako członek Klubu Szkół UNICEF przystąpiliśmy do akcji "Pomóż dzieciom z Syrii przetrwać zimę".

Konwencja o Prawach Dziecka - materiały do pobrania

W ramach dzialalności w Klubie Szkół UNICEF zachęcamy do pobrania i zapoznania się z udostępnionymi poniżej materiałami.