• Do wakacji: WAKACJE!!!

Spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Książki

W poniedziałek, 3 kwietnia, odwiedzili nas bardzo mili goście: nasze dwie znajome panie z biblioteki wraz z właścicielką "Księgarni Autorskiej" istniejącej od niedawna w galerii handlowej Carrefour w Zgorzelcu.

Goście przybyli w związku z Międzynarodowym Dniem Książki dla Dzieci, obchodzonym co roku 2 kwietnia.  Zgromadzone w auli dzieci dowiedziały się paru istotnych informacji o życiu i twórczości Hansa Christiana Andersena, wykonały prace plastyczne na konkurs "Świat baśni Hansa Christiana Andersena", wysłuchały pięknej baśni "Latający kufer" oraz wzięły udział w quizie dotyczącym znajomości świata bajek.  Paniom bardzo dziękujemy i liczymy na kolejne wizyty!  A księgarnię odwiedzimy na pewno!